Sorumluluk Reddi

sibermod.com’daki tüm içerikler ya e-posta yoluyla sibermod.com’a gönderilir ya da internetin çeşitli yerlerinde hazır olarak bulunur ve kamuya açık olduğu düşünülür. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil) ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası’na (Başlık 17, ABD Kodu) göre haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır.

Telif Hakkı İhlal Bildirimi
sibermod.com, 17 USC § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ile uyumludur. Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almak politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz sibermod.com’da yayınlanmışsa veya herhangi bir arama motoru aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürülürse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri detaylandıran yazılı bir iletişim sağlamanız gerekir. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, zararlardan (masraflar ve avukat ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda hukuki yardım almak için öncelikle bir avukatla görüşmenizi öneririz.

Telif hakkı ihlali hak talebinize aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
  • Sizinle iletişim kurabilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi eklemelisiniz.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlamalı ve sibermod.com arama sonuçlarında materyalin göründüğü en az bir arama terimi içermelisiniz.
  • Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan.
  • Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğuna dair bir beyan.
  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır bir hakkın sahibi adına hareket etmek üzere yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Lütfen ihlal bildirimini teknolasyon@gmail.com adresine e-posta ile gönderiniz.

Lütfen bir e-posta yanıtı için bize bir veya iki gün izin verin. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenin talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin gerektiği gibi yapılmaması nedeniyle gecikmiş yanıtla sonuçlanabileceğini unutmayın. Teşekkürler.